SUAVINEX | ODSÁVAČKA M.MLIEKA ELEKTRICKÁ ZERO ZERO

Predstavujeme NOVINKU, ktorá bola vytvorená odborníkmi z odboru Pediatria a Ortodoncia, k zdravému kŕmeniu ...
€119,90
Dostupnosť: Skladom
Možnosti doručenia
Kód: 7955
SUAVINEX | ODSÁVAČKA M.MLIEKA ELEKTRICKÁ ZERO ZERO

Podrobný popis

Predstavujeme NOVINKU, ktorá bola vytvorená odborníkmi z odboru Pediatria a Ortodoncia, k zdravému kŕmeniu z fľaše v kombinácii s dojčením.

Suavinex elektrická odsávačka ZERO ZERO napodobňuje rytmus sania dieťaťa počas dojčenia a obsahuje cumlík ZERO ZERO, ktorý vďaka svojmu dizajnu založenom na vedeckých výskumoch, pripomína svojím tvarom a textúrou materskú bradavku ako nikdy predtým. Týmto sa dieťa zbaví rozpakov medzi cumlíkom a bradavkou, čo pri kombinovanom dojčení zaistí, že dieťatko bez problémov prechádza z bradavky na silikónový cumlík a naopak.

Fľaštička ZERO ZERO obsahuje vačok, ktorý je výsledkom prostého pozorovanie prírodných javov. Tento patentovaný, silikónový vačok sa sťahuje v závislosti na tom, ako dieťa saje a rovnakým spôsobom sa tomu tak deje u mliečnych žliaz. Vďaka vzduchu nachádzajúcemu sa v priestore vonkajšej strany vačku dochádza k vytváraniu vákua vo vnútri, čo zabraňuje vniknutiu vzduchových bublín. Vďaka tejto absencii bublín nevznikajú u dieťaťa bolesti bruška spôsobené plynatosťou a rovnako tak nedochádza k oxidácii mlieka a strate dôležitých výživných látok.

Našim cieľom bolo dosiahnutie zdravého trávenia a spokojnosti detí spolu so zachovaním jedinečné možnosti dojčenia.

Dvojaký systém regulácie čerpá mlieko, ktoré jemným spôsobom odsáva, pričom dokonale napodobňuje rytmus sania dieťaťa pri dojčení. Jej dvojitý systém regulácie, jediný svojho druhu na trhu, umožňuje ako nastavenie frekvencie sania, tak i intenzitu vákua. Môžete začať veľmi jemným a pomalým saním a následne zvyšovať rýchlosť a intenzitu v závislosti na citlivosti vašich pŕs, vďaka čomu máte pod kontrolou celý priebeh odsávania. Odsávačka vďaka anatomickému, silikónovému zvonu zbaveného dodatočných dielov, pohodlne a dokonale priľne, čím tiež zaistí lepšiu vákuum. Vďaka možnosti použitia batérií spolu s klipom pre pripnutie na opasok je možné odsať mlieko kdekoľvek a kedykoľvek budete potrebovať. Pre zaistenie hygienického transportu a uskladnenie je odsávačka vybavená puzdrom.

Odsávačka je navrhnutá pre použitie v spojení s akoukoľvek dojčenskou fľašou značky Suavinex.

Súčasťou balenia je:

• elektrická odsávačka

• elektrické čerpadlo

• elektrická odsávačka

• hadička na vákuum

• elektrický adaptér

• 3 vrecká na materské mlieko s viečkom (na jedno použitie)

• podstavec

• adaptér

• cumlík Zero Zero s nastaviteľným prietokom, závitom a ochrannou nádobou

• nádoba pre uskladnenie

• praktická taštička

Súčasťou balenia odsávačky materského mlieka ZERO ZERO sú 3 špeciálne vrecká pre uchovanie materského mlieka v chladničke alebo mrazničke, ktoré možno kúpiť aj samostatne v balení po 25 kusoch.

Pre mamičky, ktoré majú poranené a popraskané prsné bradavky prichádza Suavinex s lekárskym doplnkom, ktorým sú špeciálne hydrogélové náplasti, ktoré vytvára optimálne podmienky na regeneráciu poškodenej jemnej pokožky, hydratujú a navracajú jej prirodzenú pružnosť. Sú vhodné pre použitie v čase dojčenia. Ide o doplnok prvej záchrany.

Vyrobené v rámci EÚ. Všetky výrobky sú bez BPA, klinicky testované a vyrobené španielskym farmaceutickým výrobcom.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

FRESK NORDIC NÁHRADNÝ VRCHNÁK SO SLAMKOU FRESK00010
Mushie pohárik 2 ks Cloud
€12,90
Skladom
7867
Detská miska Námornícky záliv
€7,49
Skladom
21086
SUAVINEX | Silikónová lyžička HYGGE - sivá 3162122
TERMOFĹAŠA Fresk Swallow 350 ml
€25,90
€27,50 (–5 %)
Skladom
FD-300-15
TERMOFĽAŠA Fresk Dino 350 ml
€25,90
€27,50 (–5 %)
Skladom
FD-300-10